Zabiegi podologiczne

W Podoclinice dbamy profesjonalnie o zdrowie Twoich stóp. Nasi podolodzy przyjmą Cię w klinice lub przyjadą do wskazanego miejsca, aby wykonać zabieg podologiczny.

Stopy

Problemy podologiczne związane ze stopami to szeroka kategoria schorzeń i urazów, które mogą wpłynąć na funkcjonowanie i jakość życia.

Konsultacja podologiczna

Odczuwasz dolegliwości w obrębie stóp lub paznokci i potrzebujesz poznać jej przyczyny? Skorzystaj z konsultacji, poznaj diagnozę, uzyskaj poradę na temat dalszych zaleceń i działań terapeutycznych.

Pedicure podologiczny

Potrzebujesz w profesjonalny sposób zadbać o wygląd stopy i paznokci? Wybierz pedicure podologiczny: kompleksowy zabieg pielęgnacyjny, podczas którego opracowane zostaną zmiany skórne na stopie i w obrębie paznokci.

Usuwanie zmian i defektów skórnych

Czy na Twojej stopie pojawiły się nieestetyczne i/lub bolące zgrubienia powstałe w wyniku otarć, ucisków i rogowacenia naskórka (modzele, odciski, hiperaktozy, zrogowacenia)? Rozpoznamy rodzaj zmiany i zastosujemy odpowiednią metodę usunięcia.

Usuwanie brodawek (kurzajek) 

Zauważyłaś/eś na swojej stopie brodawki (kurzajki?) Usuń ją szybko i bezboleśnie, aby zadbać o swój komfort oraz żeby nie zarażać innych.

Opieka nad stopą cukrzycową

Borykasz się z powikłaniami cukrzycy i potrzebujesz kompleksowej pielęgnacji swoich stóp? Pozwól nam zaopiekować się nią profesjonalnie.

Usuwanie pękających pięt i rozpadlin

Zmagasz się z problemem pękających pięt i rozpadlin? Zdecyduj się na zabieg, podczas którego usuniemy zrogowaciały naskórek, opracujemy pęknięcia oraz zastosujemy odpowiednią pielęgnację.

Paznokcie

Problemy podologiczne związane z paznokciami dotyczą różnych chorób i zaburzeń, które mogą powodować ból, dyskomfort i estetyczne problemy.

Usuwanie i korygowanie wrastających paznokci

Odczuwasz ból i dyskomfort z powodu wrastających paznokci? Pomożemy Ci rozwiązać ten problem. Zastosujemy terapię, która pozwoli na skuteczne korygowanie rosnących paznokci. Wykorzystujemy do tego m.in. klamry ortonyksyjne.

Opracowanie płytek paznokciowych z defektem

Mierzysz się z defektami w obrębie płytek paznokciowych, np. grzybicą, onycholizą (odklejaniem się płytki paznokcia od podłoża), przebarwieniami, deformacjami, szponowatością (krogulczość), krwiakami pod paznokciami? Rozpoznamy rodzaj defektu i dopasujemy odpowiednią terapię.

Rekonstrukcja płytki paznokciowej 

Potrzebujesz odbudować paznokieć, który uległ mechanicznemu uszkodzeniu lub zniszczeniu w wyniku przebytej choroby? Zrekonstruujemy jego płytkę, przywrócimy estetyczny wygląd i zadbamy o ochronę łożyska.

Laserowe usuwanie grzybicy paznokci

Dokucza Ci grzybica paznokci? Zastosujemy terapię z użyciem lasera neodymowo-jagowego, która pomaga skutecznie pozbyć się problemu a także przygotujemy zalecenia, które pozwolą zapobiegać nawrotom dolegliwości.

Podologia ortopedyczna

Podologia ortopedyczna zajmuje się różnymi problemami związanymi ze stopami, takimi jak np. deformacje stóp, wrastające paznokcie, odciski, modzele, haluksy, płaskostopie czy stopa końsko-szpotawa.

Odciążenia

Odczuwasz ból w stopach na skutek zmian skórnych i paznokciowych, pękających pięt? Zastosujemy odciążenia, które pozwolą na amortyzację i ochronę wrażliwych miejsc.

Ortezy

Towarzyszy Ci ból w obrębie palców stóp z powodu zmian skórnych, wrastających paznokci, haluksów lub palca krogulczego? Wykonamy ortezę, która pozwoli na stabilizację i odciążenie a także wspomoże proces terapii.

Masaże podologiczne

Masaż podologiczny to specjalistyczny rodzaj masażu wykonywany na stopach, który ma na celu poprawę krążenia krwi, zmniejszenie bólu, redukcję napięcia mięśniowego, a także stymulację układu nerwowego i poprawę funkcjonowania całego organizmu.

Drenaż limfatyczny stóp

Zmagasz się z obrzękiem stóp? Wybierz drenaż limfatyczny, który pozwoli na poprawę krążenia, pozbycie obrzęku oraz uniknięcie powikłań związanych z zastojem krwi oraz limfy.

Masaż stóp

Czujesz, że Twoje stopy są zmęczone i obolałe? Skorzystaj z profesjonalnego masażu, który rozluźni mięśnie, poprawi krążenie, pozwoli na relaks całego organizmu.

Badania bakteriologiczne i mykologiczne

Zauważasz zmiany skórne lub na paznokciach i chcesz poznać ich przyczynę lub wykluczyć choroby, np. grzybicę? Zdecyduj się na przeprowadzenie badań bakteriologicznych i mykologicznych. To badania laboratoryjne, których celem jest identyfikacja i ocena obecności bakterii i grzybów w próbkach biologicznych pobranych od pacjentów lub z otoczenia. 

Umów się na zabieg!

Wizyta stacjonarna w Warszawie

  1. Klinika Oricea: ul. Sokołowska 9 lok. U-02,  Warszawa 01-142 (Wola). Przyjmujemy w środy, w godz. 9.00-19.00. Koszt wg cennika kliniki.
  2. Centrum Medycyny Sportowej: Ul. Wawelska 5, Warszawa 02-034 (Ochota). Przyjmujemy we wtorki, w godz. 8.00-20.00. Koszt wg cennika kliniki.

Wizyta mobilna w Warszawie i okolicy

Wskazany zabieg podologiczny wykonany w domu pacjenta. Podolog przyjeżdża ze swoim sprzętem. Pacjent powinien zadbać wcześniej o miejsce do wykonywania zabiegu z dostępem do prądu oraz siedzisko. Cena zabiegu zawiera już koszt dojazdu we wskazane miejsce na terenie Warszawy i w promieniu 20 km od Warszawy. Umów się online!

Zadzwoń / SMS: +48503825057 

Daję moją gwarancję!

Wykonuję zabiegi podologiczne osobiście na terenie Warszawy i w placówkach medycznych. Zadzwoń lub wyślij wiadomość i umów się na zabieg!

Dorota Szafarowska, podolożka, założycielka Podocliniki

"Pani Dorota to profesjonalistka, która uratowała moje zdrowie i paznokcie u stóp po dwóch wizytach u innych podologów. Polecam z całego serca!"

Patrycja Pacjentka

"Podolożka, dla której zdrowe stopy pacjenta są najważniejsze. Do każdego pacjenta i stopy podchodzi z ogromnym zaangażowaniem. Pełen profesjonalizm!"

Katarzyna Pacjentka

>
Success message!
Warning message!
Error message!