Zaopiekowani pracownicy to szczęśliwi ludzie!

Zadbaj o zdrowie i komfort swoich pracowników, zapewniając im możliwość korzystania z zabiegów i konsultacji podologicznych, szkoleń i webinarów z prawidłowej pielęgnacji stóp. 

Czy wiesz, że twoi pracownicy...

 cieszą się bardziej życiem i pracą, gdy mają zdrowie i piękne stopy? A to przekłada się na zwiększenie wydajności i efektywności ich pracy, lepszy wizerunek firmy oraz zmniejszenia kosztów związanych z nieobecnościami w pracy.

Ból związany z dolegliwościami stóp okazał się tak doskwierający, że nie mogłem skupić się na pracy.

Codzienne wielogodzinne chodzenie w obuwiu w pracy skończyło się poważnymi dolegliwościami moich stóp.

Nawet nie sądziłam, że wrastający paznokieć w stopie może być przyczyną mojego złego samopoczucia. A to przeszkadza w pracy z klientami.

Okazało się, że przyczyną zwolnień lekarskich części mojego zespołu są bolące zgrubienia powstałe w wyniku otarć, ucisków niedopasowanego obuwia roboczego.

Podoclinica

Witaj!

Nazywam się Dorota Szafarowska i od 25 lat pomagam Polakom odzyskać piękno  i zdrowie stóp. Zwracają się do mnie po pomoc osoby, dla których zdrowe stopy to podstawa funkcjonowania w zawodowym życiu. Zaufali mi między innymi członkowie polskiej reprezentacji w piłce nożnej a także, lekarze, celebryci i znane osobistości. 

Przygotowuję także przyszłych podologów do wykonywania zawodu podologa a także pomagam w  zdaniu państwowego  egzaminu  z podologii.    Podnoszę również kwalifikacje osób, które już pracują jako specjaliści.

Z wielką radością wesprę twoją firmę, ciebie oraz twoich pracowników.  Chętnie przyjadę do twojej firmy by wykonać zabiegi podologiczne.

Nauczę  ich, jak prawidłowo dbać o stopy.

Zapraszam do współpracy!

Dorota Szafarowska

Podoclinica

Oferta dla firmpodoclinica

Dla firm, korporacji, domów opieki

Zapewnij pracownikom benefity w postaci: zabiegów i konsultacji podologicznych.  Podolog przyjedzie do twojej firmy  wyposażony w specjalistyczny sprzęt  w wyznaczonym przez cienie terminie  i wykona zabiegi u twoich pracowników lub w klinice.  

Zaproś nas na spotkanie integracyjne. Nauczymy twoich pracowników jak powinni prawidłowo zadbać o stopy by były piękne i zdrowe. 

Podoclinica

Dla gabinetów kosmetycznych  i klinik medycznych 

Poszerz swoją ofertę zabiegową o usługi podologiczne. Umawiaj pacjentów w swoim kalendarzu. Zadzwoń. Podolog przyjedzie w wyznaczonym przez cienie terminie  wyposażony w specjalistyczny sprzęt i wykona specjalistyczne zabiegi u twoich pacjentów. Dzięki temu nie będziesz musiał inwestować w wyposażenie  gabinetu podologicznego  i zatrudnianie pracowników co wiąże się z dużymi kosztami  a zyskasz dodatkowy przychód dla swojego biznesu. Porozmawiajmy o potrzebach pracowników w twojej organizacji

>
Success message!
Warning message!
Error message!