Zaopiekowani pracownicy to szczęśliwi ludzie!

Zadbaj o zdrowie i komfort swoich pracowników, zapewniając im możliwość korzystania z zabiegów i konsultacji podologicznych, szkoleń i webinarów z prawidłowej pielęgnacji stóp. 

Czy wiesz, że twoi pracownicy...

 cieszą się bardziej życiem i pracą, gdy mają zdrowie i piękne stopy? A to przekłada się na zwiększenie wydajności i efektywności ich pracy, lepszy wizerunek firmy oraz zmniejszenia kosztów związanych z nieobecnościami w pracy.

Ból związany z dolegliwościami stóp okazał się tak doskwierający, że nie mogłem skupić się na pracy.

Codzienne wielogodzinne chodzenie w obuwiu w pracy skończyło się poważnymi dolegliwościami moich stóp.

Nawet nie sądziłam, że wrastający paznokieć w stopie może być przyczyną mojego złego samopoczucia. A to przeszkadza w pracy z klientami.

Okazało się, że przyczyną zwolnień lekarskich części mojego zespołu są bolące zgrubienia powstałe w wyniku otarć, ucisków niedopasowanego obuwia roboczego.

Podoclinica

Witaj!

Nazywam się Dorota Szafarowska i od 25 lat pomagam Polakom odzyskać urodę i zdrowie stóp. Zwracają się do mnie po pomoc osoby, dla których zdrowe stopy to podstawa funkcjonowania w zawodowym życiu. Zaufali mi między innymi członkowie polskiej reprezentacji w piłce nożnej.

Przygotowuję także przyszłych podologów do wykonywania zawodu oraz podnoszę kwalifikacje osób, które już pracują jako podolodzy.

Z wielką radością wesprę twoich pracowników podczas konsultacji, zabiegów, szkoleń lub webinarów. Chętnie nauczę ich, jak dbać o swoje stopy, przeprowadzać prawidłową pielęgnację stóp, jakie nosić obuwie i jak chronić stopy. 

Zapraszam do współpracy!

Dorota Szafarowska

Podoclinica

Oferta dla firmpodoclinica

Dla firm i korporacji

Zapewnij pracownikom benefity w postaci: zabiegów i konsultacji podologicznych oraz szkoleń, warsztatów i webinarów na temat pielęgnacji stóp.

Dla gabinetów i klinik podologicznych

Podnieś kwalifikacje swoich pracowników w zakresie pielęgnacji stóp i zabiegów podologicznych. Przeprowadzimy dla nich specjalistyczne kursy, szkolenia i warsztaty. 

Poszerz swoją ofertę zabiegową o usługi podologiczne. Umawiaj pacjentów w swoim kalendarzu. Podolog przyjedzie w wyznaczonym przez cienie terminie  i wykona zabiegi. Specjalista przyjedzie wyposażony w sprzęt  i wykona usługi.

Porozmawiajmy o potrzebach pracowników w twojej organizacji

>
Success message!
Warning message!
Error message!